CHR-POG szansa na kolejne punkty

9 lut 2018 |

[vc_row][vc_column][vc_column_text]KS SPR Chrobry Głogów – Sandra SPA Pogoń Szczecin
Głogów / 10 lutego / godz. 18:00

Po przejechaniu w styczniu i z początkiem lutego wielu kilometrów, dojechaliśmy wreszcie do Głogowa. I całe szczęście zostaniemy we własnej hali, aż na 4 mecze! Pierwszy z nich już w sobotę, gościć będziemy Sandra SPA Pogoń Szczecin.
W pierwszym, niezwykle zaciętym meczu rozegranym w październiku 2017 r. w Szczecinie, zwyciężyliśmy 30:28. Wtedy najwięcej bramek dla Chrobrego rzucili Bartczak – 9, Babicz 5 i Krzysztofik – 4. Z tej trójki w sobotnim meczu bramki zdobywać może jedynie Adam. Na bramki Michała poczekać musimy do następnego sezonu, z kolei kilkunastu dni na rehabilitację potrzebuje Damian.
Ale spokojnie, bramki w Chrobrym ma kto rzucać… jutro musimy po prostu rzucić jedną więcej i będzie dobrze. Oczywiście wszyscy liczymy na bardziej okazałe zwycięstwo. Liczymy, że Chrobry podtrzyma dobrą passę.
Pogoń to ostatni zespół Grupy Pomarańczowej. Szczecinianie zdobyli 18 pkt. Oczywiście niech nikogo nie zwiedzie ilość punktów czy zajmowane miejsce… Pogoń solidna ekipa, ostro walcząca i w sobotę zapewne tanio skóry nie sprzeda. Czekamy na Was w hali! Bądźcie naszym 8. zawodnikiem![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_video link=”https://youtu.be/Rw-6VuGEq6o”][/vc_column][/vc_row]