Chile jednak lepsze

5 sty 2017 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]To było zdecydowanie ciekawe widowisko dla tłumnie przybyłych kibiców i ciekawe doświadczenie dla zawodników Chrobrego. Chile triumfowało wysoko, ale też oba zespoły są w zupełnie innym miejscu cyklu przygotowawczego. Goście za kilka dni zagrają w mistrzostwach świata, Chrobry dopiero rozpoczął przygotowania do kolejnej części sezonu, a pierwszy mecz zagramy za ponad miesiąc.
Pierwsze 20 minut meczu to szybka wymiana ciosów, z małą przewagą raz jednej, raz drugiej drużyny. Dużo zwrotów akcji, sporo kontrataków i sporo bramek, naprawdę fajnych bramek, cieszących oko. Końcówka pierwszej części meczu, to popisowa i skuteczna gra gości. Chile trafiło w ciągu ostatnich 6. minut – 6 razy, przy jednej bramce Chrobrego. I o ile w ataku gra Chrobrego wyglądała dobrze, to sporo do życzenia pozostawiała nasz dyspozycja w defensywie. Właśnie dlatego tak wysoki wynik i wysoka przegrana Chrobrego.

img_8535
Druga część spotkania, to już widoczna przewaga gości. Chile sporo bramek zdobyło z szybkich ataków, po naszych błędach w ofensywie – niecelnych podaniach, przechwytach, czy też po interwencjach swojego bramkarza.
Spotkanie z reprezentacją Chile, to świetne przetarcie przed przyszłotygodniowym meczem PGNiG Pucharu Polski ze Stalą Gorzów – to w piątek, a w środę zagramy sparingowy mecz w Zielonej Górze z okazji jubileuszu tamtejszego AZS AWF.

foto: Artur Starczewski

KS SPR Chrobry Głogów – Chile 30:44 (16:22)
Chrobry: Kapela, Stachera, Szkudlarski – Pawłowski 3, Płócienniczak 2, Świtała 3, Sadowski 3, Babicz, Gujski 2, Tylutki 4, Sobut, Biegaj 3, Krzysztofik 4, Kubała, Rydz 1, Stelmasik, Zdobylak 1[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/NgE9zflsVLY”][/vc_column][/vc_row]