Chłopcy na medal!

16 maj 2016 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Przez cały sezon udowadniali, że są świetnymi walczakami, że potrafią grać w handball, jak mało która drużyna chłopców w Polsce. Wygrali ważny turniej Lajkonik Cup. Poza tym gro meczy rozgrywanych przez zespół chłopców KS SPR Chrobry Głogów trenowany przez duet Gdakowicz – Zierałko, kończyła się wysokimi zwycięstwami naszych zawodników.


Z finałowego turnieju w Końskich wrócili z brązowymi medalami. Jeden, jedyny raz przegrali. Tylko jedną bramką. Zabrakło szczęścia. Ale w Końskich wywalczyli medal i do Głogowa wrócili z brązem. Są trzecim zespołem w Polsce i mają milion powodów do dumy! Podobnie, jak ich rodzice, którzy wspierali chłopaków podczas każdego turnieju, także tego w Końskich! Wszyscy razem tworzą świetny team, który bez wątpienia w kolejnych sezonach przysporzy sobie i nam wiele powodów do radości!

DSC_5373
W poniedziałek, 23 maja wszyscy wybiorą się do Ratusza, gdzie odbiorą gratulacje od Prezydenta Głogowa Rafaela Rokaszewicza.
Foto: Iwona Kolasa

Zobaczcie rozmowę z trenerem Krzysztofem Gdakowiczem >[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/2fF2qeMMahY”][/vc_column][/vc_row]