7. Handball Land – miejska dziesiątka najlepsza!

6 lis 2019 |

Za nami pierwszy turniej 7. edycji Handball Landu, organizowanego przez KS SPR Chrobry Głogów, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 12 w Głogowie. Była to zacięta rywalizacja. Udział w niej wzięło osiem zespołów. Najlepsza na parkiecie okazała się SP 10. Podium uzupełnili młodzi szczypiorniści z SP 12 oraz SP Jerzmanowa. W piłkę ręczną grali jeszcze uczniowie z SP 7, SP Radwanice, SP Aslan, SP Przedmoście i SP Jaczów.

Najlepszym zawodnikiem turnieju okrzyknięto Bartosza Turkiewicza. Najlepszym bramkarzem został Krzysztof Biernacki, a strzelcem Mikołaj Piotrowski. Wyróżniono także zawodników w każdej z drużyn: Bartosz Łuczyk (SP 12), Jan Głowacki (SP 10), Bartosz Czekaj (SP Przedmoście), Michał Sznajder (SP 7), Adrian Nogaj (SP Radwanice), Krzysztof Kędzia (SP Jerzmanowa), Hubert Biedrzycki (SP Aslan), Maciej Krupa (SP Jaczów).

– Trzeba przyznać, że poziom sportowy jest coraz wyższy, mecze wyrównane – ocenia Wojciech Łuczyk, nauczyciel i trener Chrobrego. – Cieszy też to, że udział w zmaganiach biorą szkoły z terenu powiatu naszego i sąsiedniego, nie tylko miejskie – dodaje. Nie zabrakło pamiątkowych dyplomów, pucharów i nagród.
GALERIA ZDJĘĆ: TUTAJ
________________
Mateusz Komperda
KS SPR Chrobry Głogów