3… 2… 1… DERBY!!!

10 gru 2019 |

Godziny dzielą nas od derbowego pojedynku z MKS Zagłębie Lubin S.A. Przygotowujemy się do niego w zupełnie innych nastrojach, aniżeli jeszcze przed kilkoma dniami…
To dla nas bardzo ważny mecz. Tak, potrzebujemy punktów i potrzebujemy wygranych. Aby awansować w superligowej tabeli, aby jeszcze bardziej uwierzyć we własne możliwości. Co prawda zwycięstwo na Zagłębiem nie da nam więcej, aniżeli 3. punktów, ale dzięki temu wiatr będzie bardziej wiał w nasze skrzydła przed sobotnim starciem z Grupą Azoty Tarnów. A punkty bedą cieszyć, jak żadne inne!
Przygotowujemy się do tego meczu z bardziej spokojnymi głowami ale na dużym skupieniu i zaangażowaniu. W środę przed 18:00 wyjdziemy na parkiet z ogromną dawką sportowej złości, gotowi na derbowy rewanż! Gotowi aby zwyciężyć. Liczymy na Was – Wasz doping, wsparcie i także Waszą siłę. Bądźcie z nami przez całe 60 minut.

Zapraszamy – każdy bilet kosztować będzie 10 zł! Zapraszamy też do wsparcia naszej pomocowej akcji dla Amicusa – wrzućcie kilka złotych do puszki, przynieście karmę, koce, zabawki. Pokażcie – jak zawsze – wielkie kibicowskie serca 
Posłuchajcie przedmeczowych wypowiedzi Krzysztofa Tylutkiego i Kuby Orpika oraz wypowiedzi Anety Ciećko – Prezes Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom AMICUS.

Jeśli z jakiegoś powodu nie możecie oglądać meczu w hali przy Wita Stwosza – bądźcie z nami przed telewizorami. Mecz pokaże TVP Sport – obejrzycie go także na tvpsport.pl > link do transmisji.