Świetnie w ataku

15 lis 2017 |

Młodzicy dominowali na parkiecie od pierwszej do ostatniej minuty. Wygrali kolejny ligowy mecz.

W środę (15.11.) w hali przy ul. Wita Stwosza pierwszy zespół podopiecznych Krzysztofa Gdakowicza grał z LKPR Moto-Jelcz Oławą. Początek był imponujący w wykonaniu Bartosza Szczeblewskiego, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Głogowianie prowadzenia nie oddali rywalom ani na chwilę. Pewnie wygrali pierwszą połowę 18:8 a tuż po niej powiększyli przewagę. W końcówce spotkania pozwolili sobie na tzw. radosny handball popisując się pięknymi zagraniami. To wzbudziło aplauz na trybunach. Kibice byli zachwyceni.

To co chłopcy wypracują swoją ciężką pracą na treningach daje efekt podczas meczów. Nie mam do zawodników większych zastrzeżeń, choć wiadomo, że zawsze znajdą się jakieś mankamenty. Staramy się być coraz lepsi – ocenia Krzysztof Gdakowicz, trener KS SPR Chrobry Głogów.

Debiut w barwach Chrobrego zaliczył bramkarz Jakub Smuk. – Mamy dobrych zawodników, więc nie dziwią mnie wysokie wygrane. Przeciwnik nie zachwycał na parkiecie. Myśleliśmy, że będzie dużo trudniej. Jestem dumny z chłopaków – nie ukrywał.


Za młodzikami już cztery ligowe kolejki a na ich koncie komplet zwycięstw. Przed nami emocjonujący sportowy weekend (18/19.11). Oczywiście z piłką ręczną, bo już dziś zapraszamy kibiców na sobotnie (18.11.) stracie w 3.lidze KS SPR Chrobry Głogów zagra z SPR Oleśnicą o godz. 10.30 (trener Piotr Sapian). Natomiast w niedzielę (19.11.) w godz. 10.30 i 12.30 dwa mecze młodzików przeciwko MKS Żagiew Dzierżoniów oraz FS Forza Wrocław (trener Krzysztof Gdakowicz). Wszystkie spotkania w Szkole Podstawowej nr 3 w Głogowie.

KS SPR Chrobry I Głogów-LKPR Moto-Jelcz Oława 37:21 (18:8)

Chrobry: Janiewicz, Darowski 1, Lech 2, Danielak 6, Słupski 1, Michałowicz 1, Kolasa 2, Błaszak 1, Szczeblewski 7, Jastrzębski, Krukowski 1, Nawrocki 1, Wiatrzyk 5, Smuk, Chruściel 2, Szymankiewicz 7.