Ze Stalą musimy wygrać!

4 бер. 2016 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]KS SPR Chrobry Głogów – PGE Stal Mielec | Głogów 05.03.2015 • godz. 18.00

Ze Stalą musimy wygrać! Gramy u siebie, jesteśmy zespołem wyżej notowanym, jesteśmy faworytem tego meczu. Więcej argumentów przytaczać chyba nie trzeba?! Sobotni mecz jest mega ważny dla obu drużyn. Zwycięstwem Chrobry postawi ważny krok w walce o 5. miejsce, a przy odrobinie szczęcia mamy szansę upalsować się oczko wyżej. Ścisk w środkowej części tabeli jest duży i liczyć będzie się każdy punkt.
Stal po pozyskaniu Aleksandra Kirilenko i Siergieja Dementiewa jest na pewno zespołem groźniejszym, aniżeli jeszcze kilka tygodni temu. W poprzedniej kolejce brakło Stali jednej bramki aby wywalczyć punkt w meczu z Gwardią. W sobotę będzie chciała z pewnością powalczyć o punkty w Głogowie. Chrobry też ma taki plan i tylko od nas samych zależy, czy zostanie on zrealizowany. Bez dwóch zdań stać nas na zwycięstwo – wysokie i zdecydowane. Wygrywać musimy już od pierwszych sekund spotkania. To my musimy „rozdawać karty” w tym meczu, kontrolować jego przebieg i nie pozwalać rywalom na zbyt wiele. Godzina mocnej, solidnej walki da nam zwycięstwo, dwa punkty i spokój w przygotowaniach do kończącego rundę zasadniczą derby z Zagłebiem. Na koniec bardzo dobra wiadomość… na boisku powinniśmy zobaczyć już Bartosza Jureckiego. Do boju CHROBRY!

A w przerwie meczu konkurs – na zwycięzcę czeka drukarna Ricoh. Bądźcie czujni przed pierwszym gwizdkiem i łapcie konkursowe piłeczki!

Przedmeczowa rozmowa z trenerem Piotrem Zembrzuskim >[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/zC-kxr7DRgI”][/vc_column][/vc_row]