Zdecydowana wygrana w Elblągu

1 квіт. 2017 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Bezapelacyjne i zdecydowane zwycięstwo w Elblągu! To był dla nas bardzo ważny mecz, o ważne 3 punkty i wracamy do Głogowa z tarczą. Początek spotkania nie zapowiadał tak wysokiego zwycięstwa Chrobrego. Pierwsze 10 minut to gra wyrównana, bramka za bramkę. Grający w jedenastu gospodarze starali się dotrzymywać Chrobremu tempa. Później Chrobry wrzucił wyższy bieg i zaczął budować przewagę. W drugim kwadransie gry gospodarze trafili zaledwie dwa razy, przy 9. bramkach Chrobrego. W bramce świetnie odbijał Kapela, mocniej stanęliśmy w obronie i śmiało można powiedzieć, że rozstrzygnęliśmy spotkanie w jego pierwszej części.

W drugiej połowie Chrobry nie popełnił błędu z Piotrkowa i kontrolował sytuację na boisku. Trener Cieśliowski dał pograć zawodnikom, którzy dotychczas rzadziej pojawiali się na parkiecie. Chrobry cały czas grał uważnie i choć gra wyglądała na wyrównaną, do końca mecz przebiegał pod naszą kontrolą.

Meble Wójcik Elbląg – KS SPR Chrobry Głogów 20:30 (7:16)
Chrobry: Kapela, Stachera – Miszka 1, Pawłowski 3, Płócienniczak 3, Świtała 4, Sadowski 7, Sićko 5, Babicz 1, Gujski 3, Tylutki, Sobut 1, Krzysztofik, Kubała 2, Rydz[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=zREeSaSiS1E&feature=youtu.be”][/vc_column][/vc_row]