Zagramy o 3 punkty!

15 жовт. 2016 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

W poprzednią niedzielę 2 punkty zostały w Głogowie. Teraz pora na to, aby Chrobry cieszył się z 3 punktowej zdobyczy. W niedzielę o 18:45 w hali im. Ryszarda Matuszaka w Głogowie rozpocznie się pojedynek Chrobrego z Sandra Spa Pogoń Szczecin.
Głogowianie pozbyli się już zadyszki i choć jeszcze nie wszystko w drużynie funkcjonuje tak, jak życzyliby sobie głogowscy kibice, to widać, że Chrobry zmierza w dobrym kierunku. W meczu z Piotrkowianinem gospodarze potrzebowali trzydziestu minut, aby się rozpędzić, ale jak już to zrobili, to goście nie mieli zbyt wiele do powiedzenia. W najbliższym meczu przeciwnik będzie z pewnością bardziej wymagający, ale stać nas na to, aby rozstrzygnąć pojedynek na swoją korzyść. – Pomału nabieramy wiatru w żagle, pomału zaczyna to co raz lepiej wyglądać – mówi Damian Krzysztofik, kołowy głogowskiego zespołu. – Mam nadzieję, że ten mecz, choć nie będzie należał do najłatwiejszych, to pokażemy się w nim z jak najlepszej strony – dodaje zawodnik.
W Szczecinie jak na razie nie mają powodów do radości. Pogoń triumfowała tylko raz – w 4 serii wygrała z Piotrkowianinem. Zespołowi z północy Polski plany popsuły z pewnością kontuzje. W żadnym z dotychczasowych spotkań nie zagrał lider drużyny Bartosz Konitz. Podobno zawodnik ma być gotowy na mecz w Głogowie. Czy zobaczymy go na boisku? Tego dowiemy się w niedzielę. Spotkanie pokaże Canal+ Sport 2.

Materiał z przedmeczowej konferencji prasowej >[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/SVJe6U37SiE”][/vc_column][/vc_row]