Zagrać swoje i wygrać!

27 лист. 2021 |

11. seria
Chrobry Głogów – Piotrkowianin Piotrków Tryb.
28 listopada (niedziela) / godz. 15:00
Transmisja: emocje.tv

Proszę Państwa! Nie obiecujemy, że ten mecz będzie można spokojnie obejrzeć. To raczej mało prawdopodobne. Państwo przyszykują się odpowiednio* na sporą dawkę emocji.

Piotrkowianin to zupełnie inna drużyna niż w sezonie 2020/2021. Losowanie ułożyło się dla zespołu Bartosza Jureckiego całkiem sympatycznie i drużyna wykorzystała to dobrze, zdobywając od początku sezonu sporo punktów. Po 10. seriach zajmują 8. lokatę z 15 punktami. W ostatnim meczu sprawili niespodziankę ogrywając faworyzowany MKS Kalisz. Z planem zdobycia kolejnych punktów pojawią się w niedzielę w Głogowie.
Chrobry po ostatnich horrorach trenuje ze spokojną głową. Naszą piętą achillesową w dwóch ostatnich, wygranych meczach była skuteczność. Tutaj jest nad czym pracować i skupiać się podczas meczu, choć na to skupianie się przy oddawaniu rzutu czasu jest mało. Cieszy powrót do gry Otrezova i Klingera – jak było widać choćby w Lubinie ich obecność na boisku robi różnicę. W niedzielę, o 15:00 wyjdziemy na boisko hali przy Wita Stwosza zmotywowani do zdobycia kompletu punktów!

* Przepraszamy, ale zupełnie nie wiemy, jak to zrobić?! Tak naprawdę, to cieszymy się ogromnie, że możemy dostarczać Wam tylu pozytywnych przeżyć.

Bądźcie z nami! Do zobaczenia.
CHROBRY!
Zobaczcie przedmeczową rozmowę z Wojtkiem Matuszakiem >