Za 4 pkt. z Legionowem

16 лют. 2018 |

[vc_row][vc_column][vc_column_text]KS SPR Chrobry Głogów – KPR Legionowo
17 lutego / godz. 18:00

Chrobry jest niewątpliwie faworytem sobotniego meczu 22. serii PGNiG Superligi​. Do Głogowa przyjedzie zespół z naszej grupy, znajdujący się z 12 pkt. na 6. miejscu. Historia naszych spotkań jest różna, choć w ostatnich pojedynkach mieliśmy zdecydowanie więcej powodów do radości, niż przeciwnicy.
W sobotę musimy zagrać tak, jak w ostatnich naszych meczach. Mocno bronić, zdobywać bramki z kontry, a w ataku pozycyjnym grać do pewnej piłki. Recepta jest zawsze taka sama… musimy rzucić jedną bramkę więcej, niż przeciwnik! Choć oczywiście wszyscy chcielibyśmy zobaczyć bardziej okazałe zwycięstwo.
Bądźcie z nami w sobotę, bądźcie naszym 8. zawodnikiem! Do zobaczenia w hali.


PRZED MECZEM wolontariusze prosić Was będą o datki na leczenie i rehabilitację głogowianina, wielkiego sportowego kibica – TOMKA SĘKA! Pomóżcie – prosimy.
 
W PRZERWIE meczu KONKURS! Do wygrania drukarka – wystarczy odrobina szczęścia, aby złapać rzuconą przez jednego z naszych zawodników piłeczkę, a później już wszystko w Twoich rękach… możesz wyjść z meczu z naprawdę fajną drukarką 😉

Zobaczcie przedmeczową rozmowę z trenerem Cieślikowskim >[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_video link=”https://youtu.be/Yc-ao0pRJ-c”][/vc_column][/vc_row]