Z Nowym Rokiem…

3 січ. 2020 |

Od 2020 roku w Chrobrym nie zagrają:
Marek Podobas – zawodnik karierę kontynuował będzie w 1. ligowym KPR Legionowo.
Dziękujemy Markowi za walkę w barwach naszego klubu i życzymy sukcesów w dalszej karierze.
Damian Wawrzyniak – zawodnik wrócił do swego macierzystego klubu – UKS Anilany Łódź.
Dziękujemy Damianowi za walkę w barwach naszego klubu i życzymy sukcesów w dalszej karierze.

Z Nowym Rokiem… ciąg dalszy zmian i informacji
Od stycznia do ekipy Chrobrego dołączy Sebastian Zapora. Zarząd podpisał z zawodnikiem kontrakt obowiązujący do końca sezonu. Sebastian zagra między słupkami głogowskiej bramki z uwagi na operację biodra, jaką w drugiej połowie grudnia przeszedł Michał Kapela. Kapeć ma się dobrze, ale jego rehabiltacja potrwa kilka dobrych miesięcy. Zapora to zawodnik doskonale znany głogowskim kibicom – w naszych barwach występował w latach 2007-2013.
Zabieg kostki prawej nogi przeszedł Maciej Marszałek. Zabieg był konieczny z uwagi na uraz, jakiego zawodnik doznał pod koniec 1. rundy. Rehabilitacja Maćka potrwa około 2. miesięcy, więc na boisku zobaczymy zawodnika pod koniec lutego.
Wkrótce do treningów wróci Marcel Zdobylak. Po urazie prawego kolana z meczu z Gwardią Opole – Marcel zderzył się z Rafałem Stacherą, nie ma już śladu, ale lekarz zalecił powrót do treningów około połowy stycznia.
To prawdopodobnie nie wszystkie zmiany, jakie czekają Chrobrego w najbliższym czasie. Oczywiście będziemy o nich informować.