Wygrywamy turniej w Gryficach

22 січ. 2022 |

dzień #1

Bez większych problemów wygrywamy mecz z Torus Wybrzeże Gdańsk na otwarcie turnieju w Gryficach. Chrobry zagrał dobre zawody w obronie i już od pierwszych minut spotkania pokazał gdańszczanom, że zdobywanie bramek nie pójdzie im łatwo. Przewagi wypracowanej przez pierwsze minuty spotkania nie oddaliśmy już do jego końca. Głogowianie kontrolowali mecz – i spokojnie mogli wygrać go dużo większą różnicą bramek. Trenerzy rotowali składem i każdy z zawodników miał szansę pokazać się na boisku.
Wracamy na hotelu, a jutro o 13:30 zmierzymy się z gospodarzem Sandra SPA Pogoń Szczecin.
Chrobry Głogów – Torus Wybrzeże Gdańsk 39:35 (19:16)
Chrobry: Stachera 1, Dereviankin – Krzywicki 2, Grabowski 2, Warmijak, Reszczyński 1, Klinger 1, Orpik 3, Jamioł 3, Krzysztofik 5, Matuszak 4, Otrezov 5, Strycz 5, Włoskiewicz 2, Paterek 2, Skiba 3

dzień #2

Drugi mecz turnieju Sandra SPA Cup w Gryficach dla Chrobrego. Pokonujemy gospodarzy i wracamy do Głogowa z dwoma zwycięstwami i pucharem za 1. miejsce.

Mecz z Pogonią to przede wszystkim dobra gra głogowian w defensywie. Chrobry, podobnie jak dzień wcześniej, wypracował przewagę i kontrolował przebieg spotkania do końca. Po kwadransie gry było 9:2 – przede wszystkim właśnie dzięki świetnej grze w obronie. Szcecinianie podgonili nieco wynik w drugiej części spotkania, ale przewaga Chrobrego była na tyle wysoka, że spokojnie dowiózł wygraną do końca.

MVP Chrobrego w turnieju trenerzy wybrali prawoskrzydłowego – Juliana Reszczyńskiego.

Chrobry Głogów – Sandra SPA Pogoń Szczecin 19:15 (11:6)
Chrobry: Stachera, Dereviankin – Skiba 3, Otrezov 1, Reszczyński 2, Jamioł 3, Krzysztofik 3, Strycz 2, Krzywicki 1, Włoskiewicz 1, Matuszak 2, Orpik 1, Grabowski, Warmijak, Klinger, Paterek