Wygrana jedną bramką!

9 лист. 2015 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Chłopcy SPR-u Chrobry Głogów pokonali UKS Dziewiątka Legnica 21:20.

Lepiej ten mecz rozpoczęli jednak goście, którzy po dwóch pierwszych trafieniach prowadzili 2:0. W 9.minucie było już nawet 5:2. Głogowianie wyrównali dopiero w 14. minucie. Na 7:7 z karnego trafił Mateusz Wiatrzyk. Pod koniec tej części spotkania legniczanie ponownie odskoczyli na dwa oczka i prowadzili 12:10.

Później mecz wciąż był wyrównany. Od 34. minuty w grze naszych zawodników nastąpił jednak przełom. To właśnie wtedy Michał Słupski wyprowadził Chrobrego na prowadzenie 17:16. Gospodarze powiększali przewagę i zwycięstwo dowieźli już do końca pojedynku, kończąc 21:20.

– Jestem zadowolony z postawy moich zawodników, nie chcę wyróżniać nikogo z osobna, bo moim zdaniem wszyscy zagrali równe zawody i to cieszy. Zaczęły się schody, ale to dobrze, bo im trudniejszy rywal, tym lepiej ze względu szkoleniowego. Chłopaki muszą nabierać doświadczenia na jak najwyższym poziomie – podsumowuje Krzysztof Gdakowicz, trener.

SPR Chrobry:Janiewicz , Lech 2, Danielak, Słupski 5, Matela 1, Chmielnicki, Michałowicz 1, Kolasa 2, Sołtys, Szczeblewski 1, Krukowski, Wiatrzyk 7, Chruściel, Szymankiewicz 2, Lisecki.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]