Wygrać z Wybrzeżem, wygrać Grupę Select

9 трав. 2017 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Będzie to trzeci pojedynek obu zespołów w tym sezonie. Zespołów, które rywalizowały w Grupie Granatowej o wejście do ćwierćfinałów. Bezpośrednio, bo z miejsca 3. w grupie, awansowali gdańszczanie. Chrobry musiał stoczyć walkę z Pogonią Szczecin, którą ostatecznie wygrał i także w ćwierćfinale zagrał. W meczach bezpośrednich dwa razy górą byli zawodnicy z Głogowa. W obu meczach Chrobry dobrze radził sobie z Wybrzeżem, choć w tym pierwszym, rozegranym w Gdańsku, gospodarze przez długi czas wysoko prowadzili.

W środę, w Głogowie obie drużyny rozpoczną walkę o Puchar PGNiG Superligi. W Grupie Select, w której są także Gwardia Opole i Górnik Zabrze, trudno wskazać zdecydowanego faworyta. Bez wątpienia każda z drużyn będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony i zagrać w meczu finałowym, w którym zmierzy się z teoretycznie słabszym zespołem, zwycięzcą Grupy Suzuki.
W Głogowie faworytem będzie Chrobry. Głogowianom dobrze gra się w tym sezonie z Wybrzeżem, wygrywali z nimi także w meczach kontrolnych, czy na turniejach, na których spotykały się oba zespoły. Kontuzje wyleczyli już Sadowski i Miszka, tak więc trener Cieślikowski będzie miał do dyspozycji dwóch zawodników więcej, aniżeli w kilku ostatnich meczach.

KS SPR Chrobry Głogów – Wybrzeże Gdańsk / Głogów • 10 maja 2017, godz. 18:00

palakatLED_CHRvWYB[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/WLa911D_98c”][/vc_column][/vc_row]