Wracamy do gry

5 лют. 2016 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]17-kolejka > 06.02.2016 godz. 18.00
KS SPR Chrobry Głogów – KPR RC Legionowo
PGNiG Puchar Polski > 07.02.2016 godz. 13.00
KS SPR Chrobry Głogów – KPR RC Legionowo

Wracamy do gry, i to od razu razy dwa! W sumie trochę szkoda, że przerwa świateczno-noworoczna w ogóle się zdażyła… Działy się fajne rzeczy, byliśmy w gazie, kroczyliśmy od zwycięstwa do zwycięstwa, wstydzić nie musimy się nawet przegranego meczu z Vive. No ale… dlaczego nie kontynuuować tej dobrej passy?! Chrobry ciężko przepracował styczniowy okres przygotowawczy, graliśmy mecze kontrolne, a w ostatnich dniach trenujemy już pod czekające nas mecze z Legionowem. Ze spotkania z KPRem w pierwszej rundzie nie możemy być dumni. To nie był dobry mecz w naszym wykonaniu, a sobotnie i niedzielne pojedynki będą okazją do rewanżu. Oba zespoły mają taką samą ilość punktów, więc dla obu (jeśli chodzi o mecz ligowy) punktowa zdobycz będzie niezwykle cenna!

W przerwie meczu czeka Was konkurs – do wygrania drukarka Ricoh. Bądźcie uważni i wypatrujcie piłeczek rzucanych przez zawodników przed meczem.

Zobaczcie rozmowę z trenerem Piotrem Zembrzuskim >[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/x5vZX4VDOIE”][/vc_column][/vc_row]