Walczymy w Puławach

13 лют. 2016 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]18-kolejka
Azoty Puławy – KS SPR Chrobry Glogów

13. lutego, w 18-kolejce PGNiG Superligi zagramy z trzecim zespołem ligi. W wyjazdowym, niewątpliwie bardzo trudnym spotkaniu, ciężko będzie o punkty, ale… Chrobry kryzys ma już za sobą. Odbudowaliśmy s ię po słabym początku, którego z resztą częścią była wysoka przegrana z Azotami na własnym parkiecie.Teraz to już zupełnie inny zespół. Zespół, który walczy i zdobywa punkty. Nawet wtedy, kiedy wydaje się to nie możliwie – jak w ostatnim ligowym starciu z Legionowem, kiedy zagraliśmy fantastyczną końcówkę i mimo pozornie przegranego spotkania zakończyliśmy je remisem.
Znamy klasę przeciwnika, wiemy, że czeka nas trudny mecz, trudna walka o punkty. Mimo wszystko będziemy walczyć o jak najlepszy wynik, każdą bramkę, piłkę aby z Puław wrócić ze zwycięstwem!
Dzisiaj nie zagra Jurecki, który leczy kontuzję łydki, do Puław nie pojechał Miszka, który ma drobny uraz pięty i kilka dni musi odpoczywać.
Startujemy o 18.00 – bądźcie z nami! CHROBRY![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/k7NxlTrp5vo”][/vc_column][/vc_row]