Walczyliśmy w Zabrzu

15 трав. 2017 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]W Zabrzu Chrobry walczył, a wynik końcowy chyba nie do końca oddaje to, co działo się na parkiecie hali przy. ulicy Wolności. Chrobry dobrze rozpoczął mecz. Do bramki gospodarzy szybko trafił Świtała, nasza mocna defensywa nie pozwoliła Górnikowi rzucić bramki i po dwóch minutach drugą bramkę dla nas rzucił Sićko. Zabrzanie szybko otrząsnęli się z letargu i w 5. minucie prowadzili 3:2. My nie uniknęliśmy błędów i niestety dużo częściej do siatki trafiali gospodarze.
Druga część spotkania była nieco bardziej wyrównana. Kilka razy zbliżyliśmy się do zabrzan, a w 48. minucie było po 23. Niestety nie wykorzystane okazje nie pozwoliły nam na objęcie prowadzenia,a wysoko wygrana przez Górnika końcówka zadecydowała o wyniku całego spotkania.
Nie mamy już szans na grę o Puchar PGNiG Superligi. Ostatni mecz sezonu zagramy w najbliższą sobotę w Opolu.

NMC Górnik Zabrze – KS SPR Chrobry Głogów 31:25 (16:13)
Chrobry: Stachera – Miszka 3, Pawłowski 4, Płócienniczak 1, Świtałą 1, Sadowski 1, Sićko 5, Babicz 1, Gujski, Tylutki 1, Sobut, Kubała 4, Rydz 1[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/kTVm1Uxwcy0″][/vc_column][/vc_row]