Walczyliśmy do końca!

24 квіт. 2016 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]PGNiG Superliga // play-off
KS SPR Chrobry Głogów – Górnik Zabrze 31:23 (14:14) 
Chrobry: Kapela, Stachera – Miszka 1, Pawłowski 2, Płócienniczak 3, Świtała 1, Sadowski 5, Bąk 4, Babicz, Gujski, Tylutki, Sobut 1, Biegaj 9, Kandora 2, Kubała, Jurecki 3

Dzisiaj Chrobry stanął przed bardzo trudnym zadaniem. Zaliczka gości przed dzisiejszym rewanżem była bardzo wysoka, ale głogowianie postawili wszystko na jedną kartę. Chrobry rozpoczął bardzo dobrze. Po dwóch trafieniach Biegaja i jednym Jureckiego było 3:0. Początek zupełnie inny, niż w Zabrzu… Dobrze funkcjonowała nasza obrona, a bramkę zamurował Kapela, z kolei Stachera złapał dwa karne z rzędu. Chrobry utrzymywał 3-4 bramkową przewagę i dopiero pod koniec pierwszej części spotkania goście złapali wiatr w żagle i pierwsze 30. minut meczu zakończyło się remisem.


Po przerwie mecz zaczynał się więc od nowa. Czasu było mało, ale Chrobry ruszył do ataku! Świetna gra w obronie pozwalała wyprowadzać kontrataki, w bramce dobrze odbijał Stachera. Odrabialiśmy straty z Zabrza, ale czasu było rzecz jasna coraz mniej… I niestety zabrakło kilku minut, bo choć w rewanżu wygraliśmy wysoko to niestety w sumie więcej bramek rzucili zabrzanie i to oni powalczą z Legionowem o miejsce 4. My musimy zadowolić się walką o miejsce 7. z Zagłębiem i tą walkę bez dwóch zdań musimy wygrać!
Przed nami jeszcze 4. mecz z Górnikiem. W środę powalczymy w rewanżowym pojedynku pucharowym. Zwycięzca pojedzie na Final Four do stolicy. Widzimy się więc 27 kwietnia o godz. 18.00!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/j_XbIkEYMyA”][/vc_column][/vc_row]