W Elblągu tylko zwycięstwo!

30 бер. 2017 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Meble Wójcik Elbląg – KS SPR Chrobry Głogów / Elbląg, 1 kwietnia 2017, godz. 18:30

Tylko zwycięstwo! Właściwie dwa zwycięstwa, zapewnią nam spokojne 3. miejsce Grupie Granatowej po rundzie zasadniczej i pozwolą spokojnie przygotować się do meczów ćwierćfinałowych. Trzeba więc wygrać dwa ostatnie mecze, a zagramy z Meblami Wójcik i SPR Stalą. Zadanie wydaje się łatwe jeśli chodzi o zespół z Elbląga, bo przecież w Głogowie zwyciężyliśmy pewnie, trudniej będzie z pewnością w Mielcu.

Meble zamykają tabelę zbiorczą PGNiG Superligi. Beniaminek z Elbląga jak na razie zbiera frycowe, na 24 mecze wygrał jedynie trzy. Młoda drużyna, z kilkoma bardzo doświadczonymi zawodnikami, Jacka Będzikowskiego potrzebuje z pewnością czasu, aby zebrać doświadczenie i zacząć w Superlidze wygrywać. Teoretycznie więc Chrobry nie powinien się niczego obawiać i ze spokojem rozstrzygnąć pojedynek na swoją korzyść. Sport jest jednak nieprzewidywalny i nie takie niespodzianki świat oglądał. My żadnej niespodzianki naszym Kibicom robić nie chcemy. W Głogowie wszyscy wierzą w zwycięstwo i w sobotę nie może być inaczej. Wystarczy, że zagramy tak, jak potrafimy najlepiej, dorzucimy do tego dużo serca, walki i zaangażowania, a wrócimy do Głogowa z 3. punktami! Trzymajcie kciuki!
Posłuchajcie przedmeczowej rozmowy z Adamem Babiczem >

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/pHoC9qr1P8c”][/vc_column][/vc_row]