W BOJOWYCH NASTROJACH

28 січ. 2019 |

Zmotywowani, pełni energii i pozytywnej sportowej złości rozpoczniemy rewanżową część sezonu 2018/2019! Końcówka rozgrywek w roku 2018, ale też tegoroczny mecz pucharowy to dla nas złe wspomnienia. Ale to już przeszłość, z której po prostu trzeba zabrać co najlepsze, a o złych rzeczach zapomnieć. Otwieramy nowy rozdział i z pierwszym meczem Chrobry vs. MMTS Kwidzyn zaczynamy ostrą walkę o ligowe punkty i jak najwyższe miejsce w tabeli PGNiG Superliga .
Tutaj każdy mecz będzie niezwykle ważny, w każdym musimy zagrać mocno i dać z siebie wszystko. Na początek musimy się zrewanżować MMTSowi. W meczu w Kwidzynie słabo zagraliśmy pierwszą część meczu, a w drugiej sporo energii straciliśmy na odrabianie bramek. W środę takiego błędu popełnić nie możemy. Już pierwszy gwizdek musi być dla nas sygnałem do mocnej walki, do pokazania wszystkiego, na co stać Chrobrego… a przecież stać nas naprawdę na wiele!
 
Czekamy na Was przy Wita Stwosza. Zapraszamy do hali juz o 17:00 – odwiedźcie stoisko naszego Parnera Fitarena Głogów II – sponsora nagrody – miesięcznego Karnetu All Inclusive 🙂 Włączcie się także do akcji pomocy dla Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom AMICUS !
ZAPRASZAMY GORĄCO! KAŻDY BILET JEDYNIE 10zł.
* * *
Obejrzyjcie rozmowę z trenerem J. Cieślikowskim >