Tylko zwycięstwo!

11 бер. 2022 |

19. seria
CHROBRY GŁOGÓW – MMTS KWIDZYN
12 marca (sobota) / godz. 15:00
Transmisja: emocje.tv

Dwa ostatnie mecze przerwały dobrą zwycięską passę Chrobrego. Azoty Puławy i Łomża Vive wygrały z Chrobrym wyraźnie. Kontuzje i brak na środku rozegrania Przysieka i Paterka zrobiły różnicę in minus… Liczba bramek, jaką przegrywaliśmy mecze była zbyt duża, ale też pamiętajmy, że graliśmy z drużynami z czuba tabeli. To nie znaczy też, że Chrobry zapomniał, jak dobrze, efektownie i efektywnie gra się w piłkę ręczną. Mecz z MMTSem, który zresztą spisuje się w tym sezonie bardzo dobrze, może być dla Chrobrego powrotem na zwycięskie tory. Nie jest to łatwe zadanie, ale nie jest też niemożliwe.

Zapraszamy na WS1! Bądźcie z nami. CHROBRY!

Pamiętajcie, że w aplikacji PGNiG Superligi od drugiej połowy spotkania można głosować na MVP meczu! Teraz to Wy wybieracie najlepszego zawodnika spotkania!

Przypominamy także, że w dalszym ciągu zbieramy plastikowe nakrętki dla Jasia Walosa. Dzięki Waszemu zaangażowaniu mamy już jedno całe serce, ale oczywiście walczymy dalej i do końca sezonu chcielibyśmy uzbierać choć dwa kolejne. Przynoście więc nakrętki przychodząc na mecz – serce dostępne jest także cały czas w hollu hali – wejście od tyłu.

Zobaczcie przedmeczową rozmowę z Bartkiem Skibą >