TYLKO ZWYCIĘSTWO!

14 квіт. 2018 |

KS SPR Chrobry Głogów – Meble Wójcik Elbląg / niedziela, godz. 16:00

Trzymamy wszystkich w napięciu, także siebie samych, do ostatniego meczu. Mecz ostatniej kolejki rundy zasadniczej zdecyduje, które miejsce zajmiemy na koniec rundy, czy do ćwierćfinałów awansujemy od razu, czy będziemy musieli jeszcze o nie walczyć. Szczeście w tym całym zamieszaniu jest takie, że zagramy z jednym ze słabszych ligowych zespołów. Nie znaczy to oczywiście, że lekceważymy przeciwnika, że wyjdziemy na boisko z rękoma w kieszeniach. Doskonale pamiętamy mecz w Elblągu, wygrany jedną bramką rzuconą przez Świtałę na chwilę przed końcowym gwizdkiem. Pamiętamy, ale w niedzielę chcemy zagrać zupełnie inaczej. Pewnie i solidnie od pierwszych sekund, aby dyktować warunki i spokojnie to spotkanie wygrać. Tylko zwycięstwo w tym pojedynku da nam bezpośredni awans do 1/4 MP. Tylko od nas samych zależy, jak w kartach historii PGNiG Superliga zapisze się dla Chrobrego sezon 2017/2018.


Gramy o 16:00 – oczywiście czekamy na Was, liczymy na Wasze wsparcie, Wasz doping. Chcemy razem z Wami cieszyć się po 60. minutach meczu z wygranej i awansu. Bądźcie z nami!
Liczymy także, że włączycie się w Pomoc dla Joanny i wrzucicie do puszki po parę złotych. Asia dzielnie walczy z chorobą, ma ogromne wsparcie swoich bliskich i każda dodatkowa złotówka sprawia, że marzenia o zdrowym i szczęśliwym życiu po prostu się spełnią. Zbiórka prowadzona będzie zgodnie z wymaganymi przepisami, a o datki będą się do Was uśmiechać – Kornelia, młodsza córka Asi i jej koleżanki z klasy.