Trenerzy po turnieju

5 квіт. 2016 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Dwa nasze zespoły wygrały turniej Lajkonik Cup w Krakowie. Sprawdź, co mówią po meczach trenerzy.

Wojciech Łuczyk, rocznik 2002: To był ciężki turniej, bo przecież graliśmy z zespołami również zagranicy. W lidze rywalizujemy ze starszymi od siebie a w Krakowie mieliśmy okazję sprawdzić się na tle rywali w tym samym wieku. Jestem zadowolony, bo chłopcy w każdy meczu walczyli. Lubimy przyjeżdżać do Krakowa, bo to największy taki turniej w Polsce.

Krzysztof Gdakowicz, rocznik 2003: Poziom zawodów był wysoki, zwłaszcza w grupie finałowej, gdzie rywale sprawili nam nieco problemów. Trzeba jednak powiedzieć, że wyjazd na międzynarodowe zawody spełnił swój cel. A tym celem było przede wszystkim to, aby wszyscy mogli pograć. I tak się stało-na parkiecie pojawił się każdy chłopiec. Ich grę oceniam bardzo dobrze, bo spełnili pokładane w nich nadzieje. To dla nich cenne doświadczenie, które mam nadzieję zaowocuje w przyszłości. [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]