Szczęśliwy remis rezerw

8 лист. 2015 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Rezerwy SPR-u Chrobry Głogów zremisowały z Spartakusem Zielona Góra 29:29.

To był wyrównany mecz, zwłaszcza w pierwszej połowie, kiedy głogowianie co prawda prowadzili, byli stroną przeważającą, ale dystansowała rywala zaledwie na dwie bramki. Do szatni schodzili przy stanie 16:14.

W 35. minucie Bartosz Pawlak przestrzelił z karnego. Wtedy nerwowo w szeregach głogowian jeszcze się nie zrobiło, bo prowadzili 18:15. Ale kiedy w 57. minucie tej okazji na bramkę nie zamienił Łukasz Kobudziński sytuacja była zupełnie odwrotna, bo było 26:26. A w kolejnej akcji to przyjezdni wykonywali rzut karny i celnie trafili.

DSC_0762

Kiedy w 59. minucie Norbert Kołodziejczyk wyprowadził Spartakusa Zielona Góra na prowadzenie 29:28 ławka rezerwowych zielonogórzan poderwała się do góry. Na tablicy sekundy uciekały, bardzo cenne, bowiem do końca zostało ich raptem jedenaście. Wtedy ciężar gry na swoje barki wziął Norbert Buda, który rzucił bramkę w ostatniej sekundzie!

SPR Chrobry: Sieradzki, Blacha, Gabrysz, Kobuziński 3, Maliszewski, Becelewski 2, Pawlak 5, Łukaczyn 3, Bajor 4, Berges, Urbańczyk, Buda 9, Szkudlarski, Krawiec 1, Szkudlarek 2.
Spartakus: Hawy, Kołodziejczyk 4, Bury 4, Olczak 9, Osiecki, Stępień, Tarasiuk 6, Malinowski, Pomorski, Machalarca 2, Kędra4.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]