Sparing dla Chrobrego

14 січ. 2022 |

Pierwszy sparing w tym roku Chrobry może zaliczyć do udanych. Pokonujemy zespół czeskiej Ekstraligi – SSKP Handball Brno 34:31.
Początek meczu był bardzo wyrównany. Oba zespoły trafiały bramkę za bramką. W 9′ minucie Chrobry zaczął jednak powiększać swoją przewagę i po kilku minutach prowadził już czterema trafieniami. Goście jednak szybko poprawili swoją skuteczność i odrobili starty. Na przerwę drużyny schodziły do szatni przy wyniku 17:17, co zapowiadało emocjonującą drugą część spotkania.

Pierwsze minuty drugiej połowy to również wyrównana walka, ale ostatnie 15 minut należało już zdecydowanie do gospodarzy którzy zdobywając nawet trzy-bramkowe prowadzenie, nie zamierzali już go oddać. Goście walczył o odrobienie strat, ale można powiedzieć, że w tych ostatnich minutach niewiele im wychodziło. Mecz zakończył się wynikiem 34:31. Najwięcej bramek w meczu rzucił Nikola Arsenic z SKKP Handball Brno – 9.

Chrobry Głogów – SKKP Handball Brno 34:31 (17:17)
Chrobry: Stachera, Dereviankin, Klupś – Krzywicki 1, Grabowski 2, Reszczyński, Warmijak, Klinger 1, Orpik 3, Jamioł 6, Krzysztofik 4, Matuszak 3, Otrezov 4, Styrcz 1, Włoskiewicz 4, Paterek 2, Skiba 3