Rusza runda rewanżowa

21 лист. 2015 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]12-kolejka
KS SPR Chrobry Głogów – PE Gwardia Opole | 22.11.2015 • godz. 18.00

Kiedy we wrześniu jechaliśmy do Opola na pierwszy mecz sezonu, jechaliśmy z wielkimi nadziejami na zwycięstwo. Mieliśmy niezbyt fajne doświadczenia z meczów z Gwardią z przed dwóch lat, więc ligowa inaugracja w Opolu była doskonałą okazją na rewanż. Wróciliśmy z połowicznym sukcesem, ale z remisu raczej nikt się nie cieszył. Po pierwszej części gry byliśmy w niebie, druga sprowadziła nas na ziemię, a na dodatek – jak się później okazało, poważnej kontuzji doznał Rosiński.
W niedzielę zaczynamy rundę rewanżową. Wszyscy chcielibyśmy, aby była dużo bardziej pomyślna niż ta pierwsza. W niedzielę chcemy wreszcie odnieść pierwsze w tym sezonie zwycięstwo w Głogowie! Gwardia jest wymagającym beniaminkiem i będzie to trudne zadanie. Goście poradzili sobie całkiem dobrze w pierwszej części rozgrywek o czym świadczy wysokie, 7. miejsce w tabeli. Dla obu zespołów będzie to ważny mecz, o niezwykle ważne punkty! W środku tabeli jest bardzo ciasno i przy dobrych wiatrach zwycięstwo nad Gwardią może nas wynieść z 10. na 6. miejsce superligowej tabeli.
Zapraszamy na mecz – bądźcie z nami! CHROBRY![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/vJkyBRpGzl8″][/vc_column][/vc_row]