Powalczymy w Zabrzu

15 бер. 2019 |

W sobotę czeka nas wyjazdowy, ciężki pojedynek z Górnikiem Zabrze, trzecią obecnie drużyną PGNiG Superligi, kandydatem do medalu… i kto wie, czy nie medalu w kolorze srebra?! Górnicy w tym sezonie, w rozgrywkach ligowych, raczej nie zawodzą – mają pokaźny dorobek punktowy i pewną pozycję w pierwszej trójce po rundzie zasadniczej. Wyraźnie odskoczyli swojemu głównemu, z ostatnich lat, rywalowi o medal – Azotom Puławy.
Chrobry musi jeszcze powalczyć, aby pewnie uplasować się w „ósemce” po rundzie zasadniczej, choć przewaga nad aspirującymi do play-off Zagłębiem i Wybrzeżem wydaje się bezpieczna. Cztery spotkania, jakie pozostały do rozegrania muszą przynieść nam co najmniej 6 punktów. Pewne wydają się wygrane z Arką i Pogonią, ale punkty z tych spotkań będziemy mogli dopisać do swego dorobku dopiero po wygranych meczach! Na pewno musimy powalczyć o niespodzianki w Zabrzu i Kielcach, choć w tych ostatnim nikomu z PGNiG Superligi od dłuższego czasu takiej niespodzianki zrobić się nie udało.
Trzymajcie kciuki! W Zabrzu pierwszy gwizdek o 18:30 – transmisja w nSport+.

Zobaczcie rozmowę z Rafałem Stacherą, przypominamy Najlepszym Sportowcem Głogowa w 2018 r. A przypominamy, bo w rozmowie nawiązujemy do tej nagrody…