Porażka po zaciętym meczu juniorów młodszych

5 жовт. 2020 |

– Szkoda – nie ukrywał po sobotnim (4.10.) meczu Tomasz Zierałko, trener juniorów młodszych KS SPR Chrobrego Głogów, którzy zagrali swój pierwszy ligowy mecz po bardzo długiej przerwie. Na parkiecie rywalizowali z LKPR Moto-Jelcz Oława. Początek meczu był wyrównany, nawet z lekką przewagą dla głogowian, którzy prowadzili 2:0 po bramkach Artura Ryńca. Niestety po kilku minutach nasi stracili prowadzenie. Już do przerwy przegrywali 12:16.

– Próbowaliśmy gonić rywali, ale kiedy dochodziliśmy na dwie bramki, to znów nam odskakiwali – relacjonuje Zierałko dodając, że zabrakło im skuteczności. Ostatecznie ulegli 25:33. – Nie będę ukrywał, że ostatnie miesiące były dla nas trudne. Ciężko było nam się zebrać na treningi. Sytuacja jest jaka jest. Trzeba robić swoje i walczyć w kolejnych meczach – pocieszał trener. Najskuteczniejszym w ekipie Chrobrego był Julian Reszczyński – zdobywca 11 bramek. GALERIA ZDJĘĆ: TUTAJ

Chrobry: Ziemiak, Pilecki 2, Szokało, Głowacki, Widomski, Kościański 3, Ryniec 5, Szymański 2, Janik, Kuliczkowski, Miłuch 2, Dzierżawski, Żurek, Sznajder, Reszczyński 11, Paryż.
MK