Po zwycięstwo! Po prestiż!

16 лист. 2017 |

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Derby to walka na całego! Derby to walka na śmierć i życie… oczywiście nie dosłownie, ale z pewnością coś w tym jest. W sobotę o 18:00 rozpocznie się jeden z najważniejszych dla nas meczów. Mecz o 4 punkty, o prestiż i radość zwycięstwa, jakiej nie daje wygrana nad żadnym innym zespołem.

Będzie to spotkanie dwóch, można powiedzieć, równorzędnych zespołów. Zespołów z jednej grupy, które mają po 14 punktów, po 4 wygrane i 5 przegranych spotkań na koncie. Waga tego meczu jest więc bardzo wysoka. Bo wszystko wskazuje na to, że to Chrobry i Zagłębie walczyć będą o 4. miejsce w Grupie Granatowej, a przy odrobinie szczęścia – czytaj dobrej passie w kolejnych spotkaniach, kto wie, czy nie o miejsce 3. I choć punkty zdobyte w tym spotkaniu będą mega ważne, to powiedzmy szczerze… już na boisku, przez 60 minut zawodnicy obu zespołów walczyć będą przede wszystkim o prestiż, a punkty będą dla zwycięzcy dodatkowym, niezwykle miłym i ważnym dodatkiem.
Po porażce z Gwardią pora na wygraną, pora na dobry mecz, na zwycięstwo. Żadnemu z naszych chłopaków tłumaczyć tego nie trzeba, żadnego jakoś specjalnie, dodatkowo mobilizować… Każdy wie, jaka jest stawka spotkania i z pewnością każdy da z siebie wszystko, żeby po końcowej syrenie unieść ręce w geście zwycięstwa i radości!

Poniżej materiał wideo z przedmeczowej konferencji prasowej.

Przed meczem oraz w jego przerwie wolontariusze Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” we Wrocławiu prosić będą Was o pomoc, o wsparcie dla małego ADASIA, dzielnie walczącego z chorobą nowotworową.
Chłopiec walczy z nowotworem złośliwym kości. Aby wygrać walkę z chorobą potrzebuje wsparcia. Także Waszego wsparcia, a przecież zawsze na Was można liczyć! Mama chłopca – Agata Papuszka, przez lata była cheerleaderką naszego zespołu. Z pewnością znacie Agatę. Angażowała się w promocję Klubu i organizację meczów. Teraz potrzebuje pomocy, więc pokażmy i tym razem naszą moc!
W poniedziałek chłopczyk przeszedł ciężką operację – wszystko poszło dobrze jak mówi mama Adasia. Teraz chłopca czeka długa rehablitacja. Dalsza walka o życie i zdrowie. Bądźmy solidarni. Pomóżmy, bo przecież zawsze można, drodzy Kibice, na Was liczyć!

W sobotnich derbach udział weźmie nasz Partner – FITARENA.
Będzieci mogli zapoznać się z ofertą Fitareny, dkonać pomiaru składu i masy ciała, będzie także możliwość podpisania umowy z Klubem Fitarena. Serdecznie zapraszamy i polecamy!

FITARENA
Głogów > ul. Gwiaździsta 1a / ul. Poniatowskiego 12[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_video link=”https://youtu.be/cBZZuOYWyrQ”][/vc_column][/vc_row]