pożegnanie legendy

9 черв. 2018 |

To był wyjątkowy mecz, tak samo, jak wyjątkowy jest Marek ŚWITAŁA! Kapitan Chrobrego pożegnał się dzisiaj z kolegami i kibicami. Pożegnał się w wyjątkowy sposób, bo na ten specjalny mecz zaprosił przyjaciół, z którymi przez lata spotykał się na parkiecie. Przyjechali więc – Bartosz Jurecki, Premek Pitoń, Paweł Piwko, Mikołaj Szymyślik, Jarosław Paluch, Grzegorz Gowin, Adrian Nogowski, Krzysztof Misiaczyk, Fryderyk Musiał, Michał Wolny.

Były więc podziękowania i prezenty dla Marka… od Prezydenta Głogowa, które wręczyła rzecznik Marta Dytwińska-Gawrońska, kolegów z zespołu, od kibiców, były gromkie oklaski i wiele uścisków. Później był mecz i sporo fajnej gry, było sporo śmiechu i wesołych akcji. Marek zagrał oczywiście w obu zespołach i oczywiście rzucił najwięcej bramek. Ale bramki okazję rzucać mieli także synowie Marka – Kamil i Kuba.

A po meczu oczywiście nie zabrakło gromkich braw, kolejnych uścisków, pewno i łez, wielu przybitych piątek. Marek polatał trochę na rękach przyjaciół pod dach hali.

Na zakończenie wszyscy przenieśli się do hollu hali, gdzie Prezes Katarzyna Zygier odsłoniła tablice poświęcone wybitnym zawodnikom głogowskiej piłki ręcznej. Znalazły się tam zdjęcia Bartosza Jureckiego, Michała Jureckiego, Pawła Piwko i oczywiście Marka Świtały!

MAREK JESTEŚ LEGENDĄ!
DZIĘKUJEMY KAPITANIE!

Więcej zdjęć na profilu facebookowym Chrobrego.