Nowi zawodnicy w Chrobrym

9 черв. 2017 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Nowy sezon drużyna Chrobrego rozpocznie w nieco zmienionym składzie. Jak już informowaliśmy z zespołu odeszli Arek Miszka i Grzegorz Sobut (poniżej materiał wideo o zawodnikach).
Od nowego sezonu w barwach Chrobrego zagrają Michał Bartczak, Tomasz Klinger oraz młody Jakub Orpik.

Michał Bartczak jest doskonale znany głogowskim kibicom. Przez ostatnie lata występował za miedzą, w Zagłębiu Lubin, w którym występował od 2012 roku. 30. latek jest wychowankiem CHKS Łódź. Wcześniej występował w Vive Kielce i Warmi Olsztyn. Ma też za sobą występy w Reprezentacji Polski. Z Chrobrym podpisał 2. letni kontrakt.

Tomasz Klinger przechodzi do Chrobrego z MMTS Kwidzyn. Zawodnik rozwiązał z kwidzyńskim klubem obowiązujący kontraky za porozumieniem stron. Tomek występował w MMTS od sezonu 2012/2013, wcześniej grał w MKS Jurandzie Ciechanów, Wiśle Płock i SMSie Gdańsk. Jest wychowankiem MKS Brodnica. Z Chrobrym związał się 2. letnim kontraktem.

Jakub Orpik, z którym Chrobry finalizuje podpisanie kontraktu jest wychowankiem KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka, ostatnio reprezentował SMS Gdańsk. Kontrakt będzie obowiązywał 3 lata, z możliwością przedłużenia.

Witamy w Chrobrym Panowie![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/4ArANmyxFsM”][/vc_column][/vc_row]