Niebiescy vs. Czerwoni

13 січ. 2016 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Niebiescy – Czerwoni 34:32 (18:19)
Niebiescy: Stachera – Miszka, Świtała, Sadowski, Gujski, Tylutki, Kandora, Buda
Czerwoni: Kapela – Kobuziński, Pawłowski, Płócienniczak, Bąk, Babicz, Sobut, Biegaj, Kubała

Dzisiaj Chrobry miał rozegrać sparing z Gwardią, jednak zespół z Opola poinformował wczoraj, że nie przyjedzie do Głogowa. Przeciwnikiem Chrobrego został więc… Chrobry. Podzielony na dwa zespoły Chrobry, wsparty dwoma juniorami rozegrał przy Wita Stwosza godzinny mecz kontrolny.


Emocji nie brakowało, nie brakło też twardej, ale rzecz jasna koleżeńskiej walki. Spotkanie zdecydowanie lepiej rozpczął team Czerwonych – po kilkunastu minutach gry prowadzili 4:7. Kilka minut później był już remis po 8, a gra wyrównała się. Drugą część spotkania lepiej rozpoczęli Niebiescy. Czerwoni szybko jednak wrócili do gry i to oni przez większą część drugiej połowy dyktowali warynki, utrzymując 3-4 bramkowe prowadzenie. W handball gra się jednak do końca – Niebiescy rządzili w końcówce meczu rzucając sześć razy z rzędu (bez żadnego trafienia czerwonych) i tym samym zapewnili sobie zwycięstwo.
W czwartek zagramy wyjazdowy sparing z Miedzią Legnica.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/5dyXiPBc8Kg”][/vc_column][/vc_row]