Mamy coś do udowodnienia

5 груд. 2015 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]14-kolejka
Pogoń Szczecin – KS SPR Chrobry Głogów

Kiedy 13 września przystępowaliśmy do meczu z Pogonią, to chyba wszyscy – tłumnie zgromadzeni przy Wita Stwosza kibice, jak i zespół – wierzyliśmy w zwycięstwo! Wcześniej w pięknym stylu ograliśmy na wyjeździe Górnika, no i co ważne, był to pierwszy w Głogowie mecz sezonu 2015/2016. Stało się inaczej i po niezwykle zaciętym meczu szczecinianie wyjechali z kompletem punktów. Chrobry zagrał mało skutecznie – nie rzuciliśmy 5 rzutów karnych i kilku setek. Jak się później okazało na zwycięstwo w Głogowie musieliśmy czekać niezwykle długo.
W niedzielę Chrobry może zrewanżować się Pogoni za ten mecz. W ostatnich kolejkach Chrobry spisuje się bardzo dobrze – zdobywa punkty we własnej hali i pnie się w tabeli. Gorzej jest niestety ze zdrowiem zawodników… Ławka Chrobrego jest krótka, co ogranicza pole manewru trenera Zembrzuskiego, ale nie inaczej było w meczu z Górnikiem. Mimo wszystko poradziliśmy sobie znakomicie.
W Szczecinie będzie trudno, bez wątpienia będzie to ciężkie spotkanie, ale Chrobry jedzie po zwycięstwo. Mamy coś do udowodnienia! Bądźcie z nami! CHROBRY![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/u-OxoOHceIY”][/vc_column][/vc_row]