Mamy awans!

16 квіт. 2016 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Chłopcy KS SPR-u Chrobry Głogów wywalczyli awans do półfinałów mistrzostw Polski.

W sobotę (16.04.) w hali Gimnazjum nr 2 w Głogowie rozegrano kolejne ćwierćfinałowe mecze. Na początek zmagań na parkiet wybiegły ekipy UKS 31 Rokitnica i UKS Olimp Grodków. To spotkanie padło łupem zespołu z Grodkowa, który wygrał 29:25 (21:16).

W drugim meczu głogowianie nie dali szans Anilanie Łódź II. Od początku narzucili swój styl gry. Zdominowali rywala, bo ten niewiele miał do powiedzenia w tym pojedynku. Zabójcza pierwsza połowa ustawiła mecz. Nasi chłopcy schodząc do szatni prowadzili 24:2. Po zmianie stron podkręcili tempo. Wtedy trener Krzysztof Gdakowicz dał szansę pograć na tym poziomie wszystkim swoim podopiecznym. Chrobry wygrał pewnie 42:7 i już po dwóch meczach zapewnił sobie awans w półfinale Ogólnopolskiego Turnieju Chłopców o Puchar Prezesa ZPRP.

Galeria zdjęć na naszym FB.

KS SPR Chrobry Głogów: Janiewicz, Darowski 6, Lech 2, Słupski 2, Matela 5, Chmielnicki 5, Michałowicz 5, Kolasa 1, Szczeblewski 4, Jastrzębski, Krukowski 4, Wiatrzyk 4, Szymankiewicz 2, Danielak 1, Drążek 1, Poniedziałek 1. [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]