Młodzicy przegrali dwa mecze u siebie

2 лют. 2020 |

W Szkole Podstawowej nr 3 w Głogowie rywalizowały dziś (2.02.) dwa zespoły młodzików Chrobrego Głogów. I oba niestety przegrały swoje mecze. Najpierw na parkiet wybiegł pierwszy skład, który uległ MKS Zagłębiem Lubin 24:42.

Później pojawili się na boisku zawodnicy Chrobrego II, ale i oni musieli uznać wyższość rywala 25:46. Choć jak podkreślał Kacper Onyszkiewicz, najskuteczniejszy zawodnik w drużynie, tak źle nie było. – Może wynik jest wysoki, ale my graliśmy młodszym zespołem i jeszcze poważnie osłabionym, bo przecież na ławce rezerwowych było dwóch kolegów – wyjaśniał. To on był autorem dwóch pięknych trafień, gdy rzucał na pustą bramkę. – Była pusta, spróbowałem, udało się. To była chwila, decyzje błyskawiczne – dodaje. I za to został nagrodzony brawami.GALERIA ZDJĘĆ:TUTAJ.

KS SPR Chrobry II Głogów-MSPR Siódemka Legnica 25:46 (14:21)
Chrobry: Ziemiak 1, Prokop, Jacieczko, Płowiec 1, Gałązkowski 1, Onyszkiewicz 13, Jawniewicz, Kula, Nowak 2, Kuźniak, Widomski, Aleksandrowicz 2, Kolasa, Sznajder, Brożyna 5.

KS SPR Chrobry I Głogów-MKS Zagłębie Lubin 24:42 (11:21)
Chrobry: Pilecki 5, Janik, Solarek, Kościański 7, Szokało 1, Żurek, Szymański 6, Głowacki 3, Kuliczkowski, Miłuch 1, Dzierżawski 1, Garsztka.
____________________
Mateusz Komperda
KS SPR Chrobry Głogów