Kolęda na Nowy Rok

20 груд. 2016 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Szanowni Kibice, drodzy Przyjaciele z handballowych parkietów – życzymy Wam spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz… wszystkiego, co najlepsze, dużo dobra, mało zła na 2017 rok!
To dla Was wszystkich nagraliśmy wspólnie z najlepszym na świecie zespołem Głogowską Rewią GRAFFITI „Kolędę na Nowy Rok”.

A jak to było… najpierw spotkaliśmy się w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie. Tu było najśmieszniej, ale i najciężej. W MOKowskiej Wentylatorni zespół nagrał wokale do swojej części utworu. Prób było sporo, ale po tysiącpięćsetnym razie mogliśmy iść do domu.


Kilka dni później graliśmy ostatnie w tym roku ligowe spotkanie ligowe, naszym przeciwnikiem był NMC Górnik Zabrze. Na mecz zaprosiliśmy cały zespół Graffiti, wraz z opiekunami i rodzicami. Co tam się działo… Takie dopingu nie mieliśmy chyba nigdy! Cała trybuna nad bramką huczała „Chrobry… Chrobry” przez cały mecz. Jednym słowem, było… pięknie! Dzięki naszej dobrej grze, ale też dzięki dopingowi dzieciaków z Graffiti wygraliśmy!
Dzień później spotkaliśmy się w hali przy Wita Stwosza, gdzie powstały główne zdjęcia do teledysku. Pracy było naprawdę sporo, ale efekt chyba jest fajny…[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/hhfQVQvj6qY”][/vc_column][/vc_row]