Juniorzy nagrodzeni przez prezydenta za wicemistrzostwo Dolnego Śląska

13 лют. 2020 |

Juniorzy KS SPR Chrobrego Głogów odebrali w miejskim ratuszu medale i statuetkę za wicemistrzostwo Dolnego Śląska. Sportowego sukcesu gratulowali im prezydent Rafael Rokaszewicz oraz prezes klubu Katarzyna Zygier.

– To powód do wielkiej radości – mówił trener Tomasz Zierałko, który dodawał, że zespół zasłużył na taki moment. – Cieszymy się z zaproszenia, medali i wyróżnień, ale chłopaki sobie na to naprawdę ciężko zapracowali na parkiecie – dodawał.

Młodzi sportowcy byli odświętnie ubrani – w pięknych koszulach pozowali do pamiątkowych zdjęć. – Gratuluję zawodnikom i trenerom. Chętnie spotykam się z młodymi sportowcami, którzy osiągają sukcesy, ale nie tylko, ale samo uprawianie sportu jest sporym osiągnięciem. Cieszę się, że promujecie Głogów w Polsce. Przekażcie również gratulacje rodzicom – chwalił prezydent Rokaszewicz.

O godz. 14 juniorzy wyjeżdżają do Kielc – to ich kolejny etap zmagań, bo awansowali do 1/8 Mistrzostw Polski. A my trzymamy kciuki za kolejny awans! GALERIA ZDJĘĆ:TUTAJ.
____________________
Mateusz Komperda
KS SPR Chrobry Głogów