Jest mobilizacja i cel! Juniorzy gotowi na 1/8 Mistrzostw Polski w Kielcach

11 лют. 2020 |

– Na ten turniej wyjeżdżamy w pełnym składzie – zapowiada trener Tomasz Zierałko. W kilku słowach zapowiada to, co przed juniorami w fazie 1/8 Mistrzostw Polski. Po udanym turnieju w Piotrkowie Trybunalskim – gdzie głogowianinie wygrali dwa z trzech meczów – czas na Kielce. Zespół w podróż wybierze się już w czwartek (13.02.).

– Niektórzy są trochę chorzy, ale to tylko przeziębienia. Przecież będziemy walczyć wśród czterech zespołów, a znajdujemy się wśród 16 najlepszych w Polsce – podkreśla. Chrobry zagra z KS PGE Vive Kielce, SPR Energą Wybrzeże IV oraz KS Warszawianką.

Zdaniem trenera ten turniej będzie stał na bardzo wysokim sportowym poziomie. – Myślę, że to już taki poziom, gdzie nie ma słabych zespołów. Nie jesteśmy na straconej pozycji. Jedziemy walczyć, w dobrych nastrojach, mam nadzieję, że zrobimy niespodziankę – dodaje Zierałko.

Nie ukrywa, że przyglądają się rywalom. – Zespoły zostały przez nas sprawdzone. Oglądaliśmy ich parę pojedynków i wiemy z czym mamy do czynienia. Treningi są nastawione na to, aby przygotować się do turnieju pod względem taktycznym – tłumaczy. Przypomnijmy tylko, że nasi juniorzy grają młodszym rocznikiem od rywali.

TERMINARZ TURNIEJU:
Piątek/14.02.
18.00 KS PGE Vive Kielce-KS SPR Chrobry Głogów
Sobota/15.02.
10.00 KS SPR Chrobry Głogów-SPR Energa Wybrzeże Gdańsk IV
Niedziela/16.02.
10.00 KS Warszawianka-KS SPR Chrobry Głogów