Gramy o zwycięstwo, gramy o ćwierćfinał

14 квіт. 2017 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Który z zespołów zrobi sobie i swoim kibicom wielkanocną niespodziankę i awansuje do ćwierćfinałów MP? Wszystko będzie wiadomo w sobotę, po godzinie gry… jak się wydaje godzinie bardzo zaciętego meczu! 3 bramkowa przewaga w pierwszym meczu, jaką wypracowała sobie Pogoń stawia zespół ze Szczecina, jako faworyta do awansu, ale też nie przekreśla szans Chrobrego. Bo też 3 bramki w piłce ręcznej to nie wiele, tym bardziej, że głogowianie zagrają rewanż we własnej hali. Oba zespoły znają się doskonale i z pewnością niczym nie mogą się zaskoczyć. W sobotę o zwycięstwie zdecyduje z pewnością dyspozycja dnia, wpływ będzie miało z pewnością zaangażowanie i wola walki, ale też ilość zawodników rezerwowych, bo obie drużyny borykają się z kontuzjami.

TrophyTourGlogow

A od 12:00 w hollu hali czeka na Was trofeum PGNiG Superligi – dzięki Suzuki Polska, Puchar zawita do Głogowa i przez godzinę będzie do Waszej dyspozycji – zapraszamy do robienia zdjęć z Pucharem!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/BIC_sA3osKA”][/vc_column][/vc_row]