Czas na punkty z Gwardią

3 бер. 2020 |

KS SPR Chrobry Głogów – Gwardia Opole / środa godz. 18:00

Szybko, chyba nawet za szybko… zbliżamy się do końca sezonu zasadniczego. Przed Chrobrym cztery spotkania, trzy z nich zagramy we własnej hali. Nie mamy już marginesu błędu – musimy walczyć o każdy komplet punktów, choć patrząc na przeciwników zadanie przed Chrobrym niełatwe.
Na pierwszy ogień idzie Gwardia Opole. Gang Kuptela to piąty obecnie zespół PGNiG Superligi, ale na pewno zespół z medalowymi aspiracjami. I choć w obecnym sezonie nie idzie im tak dobrze jak w poprzednim, jak z pewnością chcieliby sami to nadal są zespołem bardzo grożnym. W Opolu przegraliśmy, ale zaprezentowaliśmy się tam bardzo solidnie. Kto wie, czy o wyniku nie przesądziło wtedy zderzenie w 15. minucie meczu naszych dwóch zawodników Stachery i Zdobylaka. Obaj nie wyszli już na boisko i przez resztę spotkania graliśmy w osłabieniu.
W środę trener Nat będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników, jacy występowali w ostatnich meczach. W środę Chrobry będzie miał też wsparcie swojego najważniejszego, bo ósmego zawodnika – czyli WAS! Do zobaczenia na meczu – po zwycięstwo! … i oczywiście przyszykujcie się na ogrom handballowych emocji 😉 O tym także w rozmowie z Tomkiem Klingerem >