Chrobry przegrywa z Azotami

27 лют. 2022 |

Azoty Puławy pewnie zwyciężyły w tym spotkaniu. Mimo dobrych momentów w grze Chrobrego, to goście od początku do końca kontrolowali przebieg meczu i pokonali gospodarzy trzynastoma trafieniami. MVP meczu został Andrii Akimenko. Skrzydłowy Azotów, który rzucił w meczu aż 9 bramek otrzymał nagrodę od NamedSport.

Pierwsze minuty meczu zapowiadały bardziej wyrównane spotkanie. Widać było, że to goście odrobinę dominują, ale głogowianie stawiali mocny opór. Jeszcze w 26′ minucie gospodarze tracili do Puławian tylko jedną bramkę. Jednak ostatnie minuty tej części spotkania nie były udane w wykonaniu Chrobrego, popełniali błędy, które Azoty skutecznie wykorzystały. Do przerwy goście prowadzili już pięcioma trafieniami.

Na drugą połowę meczu goście od początku weszli skoncentrowani i bardzo skuteczną grą w obronie utrudniali Chrobremu zdobywanie bramek, nie dając szans na odrobienie strat. Z minuty na minutę powiększali swoją przewagę – w ciągu pierwszych 8′ minut rzucili sześć bramek, a gospodarze ani jednej. Pierwszą bramkę dla Chrobrego w drugiej połowie rzucił Matuszak dopiero w 39′ minucie. Kolejne minuty nie przyniosły jednak poprawy w grze głogowian i puławianie jeszcze powiększyli przewagę, ostatecznie wygrywając aż trzynastoma trafieniami.

Chrobry Głogów – Azoty Puławy 31:44 (19:24)
Chrobry: Dereviankin, Stachera, Klupś – Krzywicki 1, Grabowski 3, Zdobylak 3, Reszczyński, Klinger 1, Orpik 2, Kosznik 1, Jamioł 3, Matuszak 4, Otrezov 6, Styrcz 3, Skiba 4
Azoty: Zembrzycki, Borucki – Akimenko 9, Zivkovic 4, Podsiadło 1, Bachko 1, Przybylski 3, Jurecki 6, Rogulski 3, Burzak 1, Dawydzik 3, Kowalczyk 4, Gumiński, Fedeńczak 2, Jarosiewicz 7