Chrobry powalczył!

23 бер. 2016 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Azoty Puławy – KS SPR Chrobry Głogów 33:30 (16:17)
Chrobry: Kapela, Stachera – Miszka 2, Pawłowski, Płócienniczak 10, Świtała 3, Sadowski, Bąk, Babicz 4, Tylutki 1, Sobut 3, Biegaj 1, Kandora 1, Kubała 1, Jurecki 4

W Puławach Chrobry zagrał dobry mecz. Powalczyliśmy z Azotami jak równy z równym. Na wyniku zaważyła słabsza postawa Chrobrego na początku drugiej części meczu.
Od początku meczu graliśmy dobry handball. Co prawda to Azoty trafiły dwa razy, ale Chrobry szybko odpowiedział trafieniami Miszki i Jureckiego. Później gra się wyrównała, ale to Chrobry był o krok do przodu. W Chrobrym świetne zawody rozegrał Płócienniczak, którego trener od początku meczu wystawił na lewym rozegraniu. Dominik dobrze bronił, ale przede wszystkim zagrał ofensywnie zdobywając 10. bramek!
Dzisiaj w Puławach Chrobry rozgrywał zupełnie inne spotkanie, aniżeli w poprzednim meczu w lutym. Była walka, mocna gra w obronie i dużo serca włożonego szczególnie w grę obronną. Zagraliśmy też lepiej w ataku, byliśmy mocno zmotywowani i pewni swoich umiejętności. Mądrze rozegraliśmy końcówkę pierwszej części meczu! Przy stanie 16:17 gospodarze grali w osłabieniu i mieli około pół minuty na rzucenie bramki. Chrobry wyszedł wysoko i puławianie nie byli w stanie rozgrać skutecznej akcji. Do szatni schodziliśmy więc z bramką przewagi i nadziejami na dobrą drugą połowę.
Druga część meczu rozpoczęła się podobnie do drugiej. Gospodarze rzucili dwie bramki, dla nas trafił Płócienniczak. Niestety później Azoty trafiły trzy razy z rzędu. Te bramki dodały zespołowi gospodarzy skrzydeł. Chrobry trafiał rzadziej. W 55. minucie puławianie rzucili ostatnią bramkę w meczu. Było 33:26 i wydawało się, że wygrana Azotów nie jest zagrożona. Na pewno zagrożony nie był awans do półfinału MP, ale wygran owszem. Chrobry w ciągu dwóch minut trafił cztery razy. Niestety nie wykorzystaliśmy kilku sytuacji w samej końcówce meczu.
Walczymy dalej! Przed nami cztery mecze z Górnikiem Zabrze – pucharowe i ligowe.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/P2t9neghVDQ”][/vc_column][/vc_row]