Chrobry pomaga Danielowi

16 лют. 2016 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Daniel był świetnie zapowiadającym się piłkarzem ręcznym! Swoją przyszłość wiązał z handballem i był na dobrej drodze, aby spełnić swoje marzenie i dołączyć do najlepszych z najlepszych. Niestety na jego drodze stanął tragiczny wypadek… W nocy wypadł z drugiego piętra – złamał podstawę czaszki i uszkodził płuca. Daniel jest lunatykiem, wstał z łóżka i nie wiedział co robi, gdzie idzie.
Teraz Daniel ma inne marzenia. Porusza się na wózku i jest rehabilitowany. Chciałby stanąć na nogi. W tej walce Daniela wspierają rodzice, jednak koszty są za duże, aby sami mogli je udźwignąć.
W pomoc Danielowi zaangażował się jego kolega, zawodnik Chrobrego Tomasz Rosiński. Zobaczcie film z Tomkiem – włączcie się do naszej akcji i jeśli macie taką możliwość wesprzyjcie marzenia Daniela!

Jak pomóc Danielowi?
Przekazać 1 proc. podatku przy rocznym rozliczeniu podatkowym. W takiej formie fundusze zbiera dla niego Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko“ w Złotowie. KRS to: 0000186434. By pieniądze trafiły na konto chłopaka, trzeba dopisać: Cel szczegółowy Kowal Daniel 516/K.
Można go także wspomóc wpłacając datki bezpośrednio na subkonto w Fundacji nr: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010 również z dopiskiem: 516/K, Kowal Daniel – darowizna.

Podczas przerwy meczu Chrobry – Śląsk będziemy licytować meczową koszulkę Tomka Rosińskiego z autografami zawodników Chrobrego! Kwota z licytacji trafi na konto Daniela.

Historię Daniela opisała Gazeta Krakowska.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/16XF5fSGwuU”][/vc_column][/vc_row]