Chrobry podejmie Vive

8 груд. 2015 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]14-kolejka
KS SPR Chrobry Głogów – Vive Tauron Kielce | 09.12.2015 • godz. 18.00

Niespodzianka w sobotę, niespodzianka w środę? W sobotę w meczu Ligi Mistrzów Vive pokonało na wyjeździe Bacelonę – taki wynik został okrzyknięty sensacyjnym. W środę Vive zagra w Głogowie i tutaj każdy inny wynik, jak zwycięstwo zespołu z Kielc także byłby sensacją. Przed nami bardzo trudny mecz, tym bardziej, że w ostatnich spotkaniach Chrobry gra mocno okrojonym składem, a chłopaki dają z siebie wszystko. W Kielcach zagraliśmy naprawdę bardzo przyzwoite zawody! Może nie starczyło sił, aby przez całe 60-minut przeciwstawić się na wysokim poziomie Mistrzom Polski, ale Chrobrego trzeba pochwalić przede wszystkim za grę w defensywie, bo były momenty, że gospodarze byli bezradni. We własnej hali Chrobry wreszcie ma dobrą passę, czy damy radę ją podtrzymać? To będzie trudne zadanie, dawno nie udało się nikomu w polskiej lidze wygrać z Vive. Oby to był właśnie Chrobry! Bądźcie z nami – zaczynamy o 18.00. Przypominamy też, że kasy biletowe będą otwarte od godziny 16.00. Do zobaczenia. CHROBRY!

AUKCJA NA RZECZ AMELKI BRZEZIŃSKIEJ
W przerwie meczu licytować będziemy piłkę z autografami zawodników Chrobrego oraz koszulkę z autografami zespołu Vive! Uzyskaną kwotę przekażemy na ratowanie życia małej głogowianki Amelki Brzezińskiej! Dziewczynka urodziła się we wrześniu br. z ciężką wadą serca – z jedną komorą i jednym przedsionkiem. Jest już po pierwszej operacji, czekają ją jeszcze co najmniej dwie, a każda kosztuje 150 tys. złotych! Udało się uzbierać pieniądze na pierwszą z nich. Wkrótce Amelka będzie operowana w Niemczech.
Zawsze byliście hojni, zawsze mogliśmy liczyć na Wasze wsparcie podczas podobnych akcji! Wierzymy, że nie inaczej będzie w środę!
Dziękujemy Tomkowi Rosińskiemu za zaangażowanie się w pomoc, a całej ekpie Vive Tauron Kielce za włączenie się w akcje i przekazanie koszulek!
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/vYGFdPVjbcU”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/qb9lMvPWChs”][/vc_column][/vc_row]