Chrobry ostro walczy!

6 січ. 2016 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Od poniedziałku ostro pracujemy przygotowując się do dalszej części rozgrywek. W poniedziałkowe popołudnie trenowaliśmy przy Wita Stwosza – było trochę biegania, praca nad mobilnością, pograliśmy w nogę, była także stabilizacja.
We wtorek zaczęliśmy ostro! Przed południem zawitaliśmy do boxu CrossFit Głogów, gdzie trenowaliśmy grubo ponad godzinę. Był hard core! Z resztą możecia sami zobaczyć na filmie, który znajdziecie poniżej.
To był kawał ostrej i dobrej roboty. Do Crossfit Głogów wracamy w piątek, jeszcze dwa razy w następnym tygodniu, a może będziemy gościć tam częściej… Wam także ostro polecamy!

IMG_0775

Od przyszłego tygodnia gramy… Zarezerwujcie sobie popołudnie 13 stycznia! O godzinie 16.00 gramy sparing z Gwardią Opole. Kolejny mecz kontrolny 23 stycznia o godz. 15.30 z MMTS Kwidzyn.
16 stycznia jedziemy zagrać z Miedzią Legnica – zaczynamy ok. 11.00, a 29 stycznia w Lubinie zagramy z Zagłębiem.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=mSgEckYyq_0″][/vc_column][/vc_row]