Chrobry – Azoty 27:32

19 бер. 2016 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]KS SPR Chrobry Głogów – Azoty Puławy 27:32 (15:12)
Chrobry: Kapela, Stachera – Miszka 1, Płócienniczak 5, Świtała 2, Sadowski 3, Bąk 1, Babicz 3, Tylutki 1, Sobut 3, Biegaj 2, Kandora 2, Kubała 2, Jurecki 2

To był naprawdę dobry mecz w wykonaniu Chrobrego. Co prawda z końcowego wyniku nie możemy być zadowoleni – w spotkaniu rewanżowym w Puławach musimy rzucić 6. bramek więcej… Chrobry pokazał dzisiaj, że potrafi walczyć z Azotami, ale też nie ustrzegł się błędów. Z pewnością dużo lepiej mogliśmy zagrać na początku drugiej części spotkania, ale może od początku.

Chrobry od pierwszego gwizdka mocno postawił się Azotom. Graliśmy mocno w obronie, a w bramce świetnie spisywał się Kapela! W poprzednich meczach potrzebowaliśmy trochę czasu, aby grać skutecznie, dzisiaj zdobywaliśmy bramki już w pierwszych minutach. Agresywna defensywa i dobra gra w ofensywie z pewnością zaskoczyła gości. Chrobry dominiował i kontrolował przebieg pierwszej części spotkania. Dzisiaj graliśmy dobrą kontrę i całkiem skutecznie radziliśmy sobie w ataku pozycyjnym. Błędy się zdarzały, oddaliśmy kilka nieskutecznych rzutów, ale po 30. minutach gry schodziliśmy do szatni z dobrym wynikiem.

IMG_1200
Druga część meczu należała już niestety do drużyny gości. Azoty lepiej, a przede wszystkim skuteczniej, rozpoczęły drugie 30. minut. Goście poprawili swoją grę w obronie, byli także skuteczniejsi w ataku. Chrobry walczył i zostawił na parkiecie dużo serca i potu, ale to goście wyjechali z 5. bramkową zaliczką.
W środę jedziemy walczyć… CHROBRY![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/MZJW-fY1LjY”][/vc_column][/vc_row]