Święto piłki ręcznej w Głogowie

12 лист. 2019 |

KS SPR Chrobry Głogów – PGE Vive Kielce | wtorek godz. 20:30 – na żywo w TVP Sport, tvpsport.pl

Kiedy do Głogowa przyjeżdża Mistrz Polski to śmiało można powiedzieć, że mamy w tym dniu święto piłki ręcznej. Najlepsza krajowa ekipa, walcząca co roku na najwyższych szczeblach Pucharu Europy przyciąga do hali wielu kibiców. I można nieskromnie napisać, że żadna z drużynowych dyscyplin w Głogowie takiego przeciwnika nie gości.
Tak – Vive jest faworytem meczu i chyba nie ma nikogo, kto uważałby inaczej. Ale oczywiście wyjdziemy na boisko aby walczyć i osiągnąć jak najlepszy wynik. Przypomnimy tylko, że kilka sezonów wcześniej byliśmy bliscy sprawienia niespodzianki – przegraliśmy w Głogowie jedną bramką! O takie rozstrzygnięcie będzie trudno, ale podejmiemy rękawice. Jeszcze dzisiaj na boisku na pewno nie zobaczymy Marcela Zdobylaka, pod znakiem zapytania stoi także występ Rafała Stachery. Przypomnijmy – obaj ucierpieli podczas zderzenia w czasie meczu w Opolu. Powalczymy więc w osłabionym składzie, ale zrobimy wszystko, aby pokazać się z jak najlepszej strony i postawić Vive trudne warunki. Z każdym meczem nasza obrona gra lepiej, więc jeśli tak będzie i dzisiaj to z pewnością wpłynie to na atrakcyjność widowiska.
Zapraszamy do Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Wita Stwosza 1. Kasy biletowe otwieramy o godz. 19:30. Bilety w cenie: Ulgowy 15 zł / Normalny 25 zł / Rodzinny 50 zł.

Mecz pokaże na żywo TVP Sport, a także tvpsport.pl