Śląsk wygrał derby

2 лист. 2015 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Juniorzy SPR-u Chrobry Głogów ulegli Śląskowi Wrocław 29:22.

Jak podkreśla Marcin Gośko, trener juniorów SPR-u, w sobotę (31.10.) głogowianie zagrali słabo w obronie i w ataku. – Popełnialiśmy za dużo własnych błędów – mówił po spotkaniu trener.

Brakowało też skuteczności-zwłaszcza w stuprocentowych akcjach, kiedy głogowianie obijali bramkarza Śląska, albo rzucali piłkę wysoko ponad bramką. Choć pierwsza połowa była wyrównana. Chrobry przez dłuższy czas dotrzymywał kroku Śląskowi.

W 9. minucie po bramce Tomasza Siwerskiego nasi szczypiorniści wyszli na prowadzenie 5:4. Ale wtedy wrocławianie podkręcili tempo i na przerwę schodzili prowadząc już trzema bramkami 15:12. W 54. minucie Śląsk prowadził już 27:21.Na dodatek w końcówce dwukrotnie trafili przyjezdni i wygrali 29:22. Najskuteczniejszym zawodnikiem w ekipie Chrobrego był Rafał Bajor, zdobywca 7 bramek.

– Brakuje nam treningu i zagrania. Mamy w tygodniu tylko jedne zajęcia w hali. Z piłkami powinniśmy ćwiczyć więcej. Ponad to w tym sezonie gramy z zawodnikami o dwa lata młodszymi. Potrzebują oni jeszcze czasu. Celem na ten sezon jest zgranie a rezultaty tego będziemy widzieć w przyszłych latach – zapowiada M. Gośko.

SPR Chrobry: Zdobylak 2, Więdłocha 4, Marciniak 6, Siwerski 2, Witczak, Bąk, Kowal 1, Urbańczyk, Bajor 7.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]