SEZON 2023/2024

Sierpień

Industria Kielce

30 sierpnia 2023
44
-
24
Seria 1

KGHM Chrobry Głogów

Wrzesień

KGHM Chrobry Głogów

02 września 2023
31
-
23
Seria 2

Zepter KPR Legionowo

Zagłębie Lubin

06 września 2023
27
-
37
Seria 3

KGHM Chrobry Głogów

Orlen Wisła Płock

09 września 2023
37
-
24
Seria 4

KGHM Chrobry Głogów

KGHM Chrobry Głogów

17 września 2023
34
-
27
Seria 5

Energa Wybrzeże Gdańsk

Energa MKS Kalisz

24 września 2023
24
-
28
Seria 6

KGHM Chrobry Głogów

Październik

KGHM Chrobry Głogów

02 października 2023
29
-
33
Seria 7

Górnik Zabrze

Grupa Azoty Unia Tarnów

06 października 2023
27
-
32
Seria 8

KGHM Chrobry Głogów

KGHM Chrobry Głogów

13 października 2023
35
-
31
Seria 9

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

SPORTING CP

17 października 2023
37
-
20
Runda grupowa

Chrobry Głogów

Azoty Puławy

20 października 2023
27
-
28
Seria 10

KGHM Chrobry Głogów

Chrobry Głogów

24 października 2023
25
-
30
Runda grupowa

MOL Tatabánya

Listopad

KGHM Chrobry Głogów

10 listopada 2023
36
-
31
Seria 11

Arged Rebud KPR Ostrovia

CSM Constanța

14 listopada 2023
29
-
18
Runda grupowa

Chrobry Głogów

Corotop Gwardia Opole

18 listopada 2023
24
-
22
Seria 12

KGHM Chrobry Głogów

Chrobry Głogów

21 listopada 2023
29
-
29
k. (14:19)
Runda grupowa

CSM Constanța

KGHM Chrobry Głogów

26 listopada 2023
27
-
26
Seria 13

MMTS Kwidzyn

Chrobry Głogów

28 listopada 2023
22
-
35
Runda grupowa

SPORTING CP

Grudzień

KGHM Chrobry Głogów

02 grudnia 2023
28
-
38
Seria 14

Industria Kielce

MOL Tatabánya

05 grudnia 2023
37
-
24
Runda grupowa

Chrobry Głogów

Zepter KPR Legionowo

11 grudnia 2023
23
-
27
Seria 15

KGHM Chrobry Głogów

KGHM Chrobry Głogów

14 grudnia 2023
28
-
23
Seria 16

Zagłębie Lubin

KGHM Chrobry Głogów

17 grudnia 2023
25
-
37
Seria 17

Orlen Wisła Płock

Luty

Energa Wybrzeże Gdańsk

03 lutego 2024
21
-
27
Seria 18

KGHM Chrobry Głogów

KGHM Chrobry Głogów

07 lutego 2024
28
-
17
Seria 19

Energa MKS Kalisz

Górnik Zabrze

11 lutego 2024
39
-
26
Seria 20

KGHM Chrobry Głogów

KGHM Chrobry Głogów

17 lutego 2024
30
-
29
Seria 21

Grupa Azoty Unia Tarnów

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

25 lutego 2024
26
-
31
Seria 22

KGHM Chrobry Głogów

Marzec

KGHM Chrobry Głogów

04 marca 2024
26
-
31
Seria 23

Azoty Puławy

Arged Rebud KPR Ostrovia

20 marca 2024
26
-
27
Seria 24

KGHM Chrobry Głogów

KGHM Chrobry Głogów

24 marca 2024
26
-
25
Seria 25

Corotop Gwardia Opole

MMTS Kwidzyn

30 marca 2024
30
-
25
Seria 26

KGHM Chrobry Głogów

Kwiecień

Azoty Puławy

07 kwietnia 2024
32
-
32
k. (4:3)
Ćwierćfinały

KGHM Chrobry Głogów

KGHM Chrobry Głogów

14 kwietnia 2024
34
-
33
Ćwierćfinały

Azoty Puławy

KGHM Chrobry Głogów

17 kwietnia 2024
26
-
24
Ćwierćfinały

Azoty Puławy

KGHM Chrobry Głogów

20 kwietnia 2024
22
-
30
Półfinały

Industria Kielce

Industria Kielce

27 kwietnia 2024
34
-
22
Półfinały

KGHM Chrobry Głogów

Maj

Industria Kielce

15 maja 2024
Hala Legionow, Kielce
Półfinały

KGHM Chrobry Głogów

KGHM Chrobry Głogów

18 maja 2024
21
-
28
3. miejsce

Górnik Zabrze

Górnik Zabrze

25 maja 2024
33
-
27
3. miejsce

KGHM Chrobry Głogów

Górnik Zabrze

28 maja 2024
Hala widowiskowo-sportowa "Pogoń", Zabrze
3. miejsce

KGHM Chrobry Głogów

KGHM Chrobry Głogów

28 maja 2024
Nieznana, Miasto
3. miejsce

Górnik Zabrze